СКЛАД Баглійської районної у місті Дніпродзержинськ ради шостого скликання

СКЛАД

Баглійської районної у місті Дніпродзержинськ ради

шостого скликання

 

№п.п.

Прізвище, ім’я по батькові

Посада

1.   

Анікєєва

Тетяна Михайлівна

Директор, КЗ "Центр позашкільної роботи та дитячої творчості імені О.Кошового м. Дніпродзержинська" Дніпродзержинської міської ради 

2.   

Борисов

Михайло Анатолійович

Заступник директора, Дніпродзержинський коледж  фізичного виховання

3.   

Бундюк

Єлизавета Володимирівна

Юрисконсульт,

 санаторій «Дніпровський»

4.   

Великодна

Ірина Володимирівна

Директор, КВНЗ «Дніпродзержинське обласне музичне училище»

5.   

Вергун

Олег Юлійович

Приватний підприємець

6.   

Верещак

Людмила Олексіївна

В.о. директора кЗ «Дніпродзержинський міський соціальний центр матері та дитини» ДМР

7.   

Весела

Людмила Петрівна

Директор,  КЗ «Середня загальноосвітня школа № 32 м.Дніпродзержинська»

Дніпродзержинської міської ради

8.   

Галагуза

Павло Миколайович

Голова Баглійської районної у місті Дніпродзержинськ ради

9.   

Гладких

Олександр Анатолійович

Виконавчий директор ПП

«Проммонтаж сервіс»

10.     

Головко

Віталій Васильович

Приватний підприємець

11.     

Гончар

Леонід Михайлович

Пенсіонер

12.     

Гопкалова

Наталія Григорівна

Заступник директора АТ «Страхова Група«ТАС»

13.     

Гречка

Олександр

Володимирович

Приватний підприємець

14.     

Грицан

Георгій Дмитрович

Генеральний директор ТОВ «Теплосервіс»

15.     

Дейнега

Євген Валерійович

Головний інженер КВП ДМР «Міськводоканал»

16.     

Домашевська

Лідія Гаврилівна

Начальник фінансового відділу виконкому Баглійської районної у місті ради

17.     

Дяченко

Станіслав Олександрович

Тимчасово не працює

18.     

Звонарьов

Іван Іванович

Директор ТОВ «НВП Брат»

19.     

Клюєвська

Олена Петрівна

Директор КЗ «НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад № 34 м.Дніпродзержинська»

Дніпродзержинської міської ради

20.     

Конельський

Дмитро Павлович

Тимчасово не працює

21.     

Котенко

Тетяна Григорівна

Директор КЗ «НВК «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад № 24 м.Дніпродзержинська»

Дніпродзержинської міської ради

22.     

Кравчук

Анатолій  Володимирович

пенсіонер


23.     

Крамаренко

Ганна Миколаївна

Начальник відділу правової роботи

ПАТ «ДТЕЦ»

24.     

Лопушин

Микола Вікторович

Механік КП «ДЖО»

25.     

Макаренко

Віктор Васильович

Перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення  виконкому Баглійської районної у місті ради

26.     

Малкін

Євген Олександрович

Інженер КЗ «Міжшкільна навчально-виробнича майстерня №1 м. Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради

27.     

Махонін

Олександр

Володимирович

Директор з загальних питань ПАТ «ЄВРАЗ БАГЛІЙКОКС»

28.     

Молчанов

Віталій Федорович

Доцент Дніпродзержинського державного технічного університету

29.     

Музика

Микола Мирославович

Начальник цеху ПАТ «ДНІПРОАЗОТ»

30.     

Мухарська

Тетяна Юліанівна

Головний лікар КЗОЗ «Міський медичний центр здоров’я та медицини спорту»

31.     

Никитюк

Володимир Федорович

Інструктор з організації служби загону відомчої охорони ПАТ «ДНІПРОАЗОТ»

32.     

Олексенко

Тамара Яківна

Пенсіонер

33.     

Павленко

Олександр Вікторович

Директор ПП «Алькар»

34.     

Пелипас

Галина Володимирівна

Начальник відділу по взаємодії з равоохоронними  органами та запобігання корупції Дніпродзержинської міської ради

35.     

Петрова

Валентина Михайлівна

Пенсіонер

36.     

Рєзніченко

Володимир Васильович

Заступник голови Баглійської районної у місті Дніпродзержинськ ради

37.     

Саєнко

Світлана Володимирівна

Начальник відділу цінних паперів та мобільного зв’язку ТОВ «МіКомп»

38.     

Самойленко

Валентина Миколаївна

Пенсіонер

39.     

Смішко

Сергій Миколайович

Директор КЗ «Флотилія юних моряків і річковиків м.Дніпродзержинська» Дніпродзержинської міської ради

40.     

Сухракова

Любов Федорівна

Директор КЗ «Середня загальноосвітня школа № 19 м.Дніпродзержинська»

Дніпродзержинської міської ради

41.     

Тарасова

Валентина Архипівна

Пенсіонер

42.     

Тимофєєв

Денис

Олександрович

Електрогазо-

зварник  ПАТ «Дніпровагонмаш»

43.     

Ткаченко

Олександр Григорович

Тимчасово не працює

44.     

Токарєв

Юрій Володимирович

Приватний підприємець

45.     

Федулов

Димитрий

Олександрович

Помічник-консультант народного депутата України Матвєєва В.Г.

46.     

Шапошніков

Станіслав Геннадійович

Юрисконсульт ТОВ «Дніпропромремонт»

47.     

Шахова

Людмила Григорівна

Завідувач рентген відділенням

КЗ «МЛШМД м.Дніпродзержинська» ДОР»

48.     

Школяр

Віктор Павлович

Директор  Дніпродзержинського професійного  ліцею

49.     

Штефан

Маргарита

Анатоліївна

Приватний підприємець