Баглійська районна у місті Дніпродзержинськ рада шостого скликання

 
Баглійська районна у місті Дніпродзержинськ рада шостого скликання
 


Партійне представництво депутатів
 
 
Чисельний склад ради
Партія регіонів
Фронт змін
КПУ
ВО «Батьківщина позапартійні 
Кількість депутатів
50
23
3
3
4 17
 

  Склад Баглійської районної  у місті  Дніпродзержинськ ради VІ скликання
 
 

Прізвище,  ім’я  по батькові  депутата

Освіта

Партій

ність

Місце роботи

(заняття)

Посада

Округ/

список

Назва партії,  від якої обраний депутат

1.      

Анікєєва

Тетяна

Михайлівна

Вища

позапартійний

Дніпродзержинський  центр позашкільної роботи та дитячої творчості

Директор

Округ 22

Партія регіонів

2.      

Борисов

Михайло Анатолійович

Вища

позапартійний

Дніпродзержинський коледж фізичного виховання

Заступник директора

Округ 19

Партія регіонів

3.

Бундюк

Єлизавета Володимирівна

Вища

Фронт змін

Санаторій «Дніпровський»

Юрисконсульт

Список

Фронт змін

4.      

Великодна

Ірина

Володимирівна

Вища

Партія регіонів

КВНЗ «Дніпродзержинське обласне музичне училище»

Директор

Округ 5

Партія регіонів

5.      

Вергун

Олег

Юлійович

Вища

пазапартійний

Приватний

підприємець

 

Список

Сильна Україна

6.      

Верещак

Людмила

Олексіївна

Вища

Партія регіонів

Дніпродзержинська міська рада

Головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я та соціального захисту населення

Округ 18

Партія регіонів

7.      

Весела

Людмила

Петрівна

Вища

позапартійний

КЗ «Середня загальноосвітня школа  № 32»

Директор

Округ 11

Партія регіонів

8.      

Галагуза

Павло

Миколайович

Вища

Партія регіонів

Баглійська районна у місті Дніпродзержинськ рада

Голова районної у місті ради

Округ 6

Партія регіонів

9.   

Гладких

Олександр Анатолійович

Вища

Партія регіонів

ПП «Проммонтажсервіс»

Виконавчий директор

Список

Партія регіонів

10.

Головко

Віталій  Васильович

Вища

позапартійний

Приватний підприємець

 

Округ 13

Сильна Україна

11

Гончар

Леонід

Михайлович

Вища

Партія регіонів

Пенсіонер

 

Округ 14

Партія регіонів

12

Гопкалова

Наталія Григорівна

Вища

позапартійний

АТ «Страхова Група «ТАС» (приватне)

Заступник директора

Список

Сильна Україна

13

Гречка

Олександр Володимирович

Вища

Партія регіонів

Приватний підприємець

 

Список

Партія регіонів

14

Грицан

Георгій Дмитрович

Вища

ВО «Батьківщина»

ТОВ «Теплосервіс»

Директор

Список

ВО «Батьківщина»

15

Дейнега

Євгеній Валерійович

Вища

Партія регіонів

Комунальне виробниче підприємство Дніпродзержинської міської ради «Міськводоканал»

Головний інженер

Список

Партія регіонів

16

Домашевська

Лідія

Гаврилівна

Вища

Партія регіонів

Виконавчий комітет Баглійської районної у місті ради

Начальник фінансового відділу

Округ 10

Партія регіонів

17

Дяченко

Станіслав Олександрович

Вища

Партія регіонів

 Тимчасово не працює

 

Список

Партія регіонів

18

Звонарьов

Іван

Іванович

Вища

Партія регіонів

ТОВ«НВП Брат»

 

Директор

Список

Партія регіонів

19

Клюєвська
Олена

Петрівна

Вища

позапартійний

КЗ «Навчально-виховний комплекс  № 34»

Директор

Округ 24

Партія регіонів

20

Конельський

Дмитро Павлович

Вища

Партія регіонів

КП «Трамвай»

Заступник директора

Список

Партія регіонів

21

Котенко

Тетяна

Григорівна

Вища

позапартійний

КЗ «Навчально-виховний комплекс  № 24»

Директор

Округ 4

Партія регіонів

22

Кравчук
Анатолій

Володимирович

Вища

Партія регіонів

Управління Пенсійного фонду України Баглійського району,

м.Дніпродзержинська

Начальник

Округ 21

Партія регіонів

23

Крамаренко

 Ганна

Миколаївна

Вища

Партія регіонів

 ПАТ «Дніпродзержинська ТЕЦ»

Начальник  відділу правової роботи

Округ 9

Партія регіонів

24      

Лопушин Микола Вікторович

вища

позапартійний

 КП «Дніпродзержинське житлове об’єднання»

Механік

Список

Партія регіонів 

25. 

Макаренко

Віктор Васильович

Вища

позапартійний

Виконавчий комітет районної у місті ради

 Перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення

Список

Сильна Україна

26. 

Малкін

Євген Олександрович

Вища

Фронт змін

Тимчасово не працює

 

Список

Фронт змін

27. 

Махонін Олександр Володимирович

Вища

Партія регіонів

ПАТ «ЄВРАЗ БАГЛІЙКОКС»

Директор з загальних питань

Округ 17

Партія регіонів

28. 

Молчанов

Віталій Федорович

Вища

Партія регіонів

Дніпродзержинський державний технічний університет

Доцент

Список

Партія регіонів

29. 

Музика

Микола Мирославович

Вища

позапартійний

ПАТ «ДНІПРОАЗОТ»

Начальник цеха

Округ 1

Партія регіонів

30. 

Мухарська
Тетяна Юліанівна

Вища

Партія регіонів

КЗОЗ «Міський центр здоров'я та медицини спорту»

Головний лікар

Список

Партія регіонів

31. 

Никитюк

Володимир

Федорович

Вища

Партія регіонів

ПАТ «ДНІПРОАЗОТ»

 

Інструктор з організації служби загону відомчої охорони

Округ 25

Партія регіонів

32. 

Олексенко Тамара Яківна

 

 

 

Загальна середня

Партія регіонів

Пенсіонер 

 

Округ 7

Партія регіонів

33. 

Павленко

Олександр Вікторович

Вища

ВО «Батьківщина»

ПП «Алькар»

 

Директор

Список

ВО «Батьківщина»

34. 

Пелипас

Галина Володимирівна

Вища

Партія регіонів

Дніпродзержинська міська рада

 

Начальник відділу по взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції

Список

Партія регіонів

35. 

Петрова Валентина

Михайлівна

 

Вища

позапартійний

Пенсіонер 

 

Округ 8

Партія регіонів

36. 

Рєзніченко

Володимир

Васильович

Вища

позапартійний

Баглійська районна у місті Дніпродзержинськ рада

Виконуючий обов’язки голови, заступник голови районної у місті ради

Округ 23

Партія регіонів

37. 

Розумна

Валентина

Миколаївна

Вища

позапартійний

КЗ «Середня загальноосвітня школа  № 20 імені О.І.Стовби»

Директор

Округ 15

Партія регіонів

38. 

Саєнко

Світлана Володимирівна

Загальна середня

Фронт змін

ТОВ  «МіКомп»

 

Начальник відділу цінних паперів та мобільного зв’язку

Список

Фронт змін

39. 

Самойленко Валентина

Миколаївна

Загальна середня

Партія регіонів

КЗОЗ «Центр ПМСД № 2» 

Акушерка

Округ 12

Партія регіонів

40. 

Смішко

Сергій Миколайович

Вища

позапартійний

Флотилія юних моряків та річковиків

Директор

Список

Партія регіонів

41. 

Сухракова Любов

Федорівна

Вища

Партія регіонів

КЗ «Середня загальноосвітня школа  № 19»

Директор

Округ 20

Партія регіонів

42. 

Тарасова Валентина

Архипівна

Вища

Партія регіонів

Пенсіонер

 

Округ 3

Партія регіонів

43. 

Тимофєєв

 Денис Олександрович

Загальна середня

КПУ

ПАТ "Дніпровагонмаш"

 Електрогазозварник

Список

КПУ

44. 

Ткаченко

Олександр Григорович

вища

ВО «Батьківщина»

 Тимчасово не працює

 

Список

ВО «Батьківщина»

45. 

Токарєв

Юрій Володимирович

Загальна середня

Партія регіонів

Приватний підприємець

 

Список

Партія регіонів

46. 

Федулов

Димитрий Олександрович

Вища

КПУ

Верховна рада України

Помічник-консультант народного депутата України Матвєєва В.Г.

Список

КПУ

47

Шапошніков Станіслав

Геннадійович

Вища

КПУ

ТОВ «Дніпропромремонт»

Юрискон

сульт

Список

КПУ

48. 

Шахова

Людмила Григорівна

Вища

позапартійний

КЗ «Дніпродзержинська міська лікарня швидкої медичної допомоги» Дніпропетровської обласної ради»

Завідувач рентген

відділенням

Округ 16

Партія регіонів

49. 

Школяр

Віктор

Павлович

Вища

позапартійний

Дніпродзержинський професійний ліцей

Директор

Округ 2

Партія регіонів

50

Штефан

Маргарита Анатоліївна

Загальна середня

 ВО "Батьківщина"

Приватний підприємець

 

Список

ВО «Батьківщина»